Hotel Krvavec - Ski openingZažijte nezapomenutelný zážitek v Hotelu Krvavec, obklopeném horami a nechte se tak unášet krásou slovinských hor. Díky svojí poloze si přijdou milovníci zimních a letních sportů opravdu na své.

Hotel se nachází přímo na sjezdovce a můžete se těšit na komfortně zařízené ubytování alpského stylu, příjemný a profesionální personál po celou dobu Vašeho pobytu. Milovníci dobrého jídla se zde mohou těšit na bohaté snídaně a stejně tak na večeře s výběrem z místních kulinářských specialit. Během dne hotel nabízí samoobslužnou restauraci s venkovní terasou a barem, která zve k setkání, posezení a zábavě uprostřed slovinských hor. Nachází se na dohled od Hotelu Krvavec.

Aktivity v hotelu: Můžete využít některé z wellness služeb od infračervené sauny, finské vnitřní a vnější s východem ze sauny přímo do sněhu. Milovníci společenských akcí a večírků si přijdou na své ve Fun Club, kde si můžete užívat hudbu vlastního výběru, zahrát stolní fotbálek, šipky nebo billiard.

Wellness: Dopřejte si odpočinek a relax po náročném sportovním vyžití. Hotel Krvavec nabízí pro své hosty 2 finské sauny a infračervenou saunu, které pomáhají posílit Váš imunitní systém, uvolnit svaly, podporuje detoxikaci organismu a podporuje zdraví těla obecně. Relaxační zóna působí stylově svým úžasným výhledem na panorama slovinských hor. - 2 finské sauny - infračervená sauna

Ubytování: hotel ***

Dvoulůžkové: stylově a moderně zařízené pokoje, s oddělenými postelemi, nabízí komfort a pohodlí.

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou(2+2 os): příjemný a komfortně vybavený dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky pro dvě osoby. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaleta. Pokoj je vybaven dřevěným nábytkem v alpském stylu, dále televizí se satelitem, připojením Wifi. Pokoje nabízí velkolepý pohled na vrcholky Kamnicko – Savinských Alp.

Cestovní pojištění UNIQA

Kompletní cestovní pojištění s asistenčními službami k vozidlu (pojištění pro 5 osob)

www.travsupsys.sk/download/Sazby_UNIQAasv_GE_15_2017.pdf

www.travsupsys.sk/download/UNIQA_Info_Auto.pdf

Pojištění léčebných výloh a cestovní pojištění

www.travsupsys.sk/download/Sazby_UNIQAout_GE_15_2017.pdf

Všeobecné pojistné podmínky

www.travsupsys.sk/download/UNIQA_VPP_CES17.pdf

Rodinný pokoj: Komfortně vybavený pokoj, nabízí pohodlí pro rodiny s dětmi nebo větší rodiny. Pokoj lze rozdělit na dvě oddělené ložnice. Nabízí až 6 postelí (2 postele, sofa, 2 přistýlky). Součástí pokoje je koupelna s toaletou. Pokoj je vybaven dřevěným nábytkem v alpském stylu, dále televizí se satelitem a připojením Wifi.

TERMÍNY UBYTOVÁNÍ JSOU MIN. NA 3 NOCI. SPECIÁLNÍ TERMÍNY JSOU NA VYŽÁDÁNÍ.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Slevy

  • Dítě do 5,99 let ZDARMA při dvou plně platících osobách

Cena zahrnuje

  • Ubytování
  • Polopenze
  • Skipass
  • Sauna (1 hodina/den/osoba)

Cena nezahrnuje

  • Pobytová taxa
  • Doplatek za plnou penzi 12 EUR/osoba/den
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj 590,- Kč/den/osoba
  • Dětská postýlka 10 EUR/den