Hotel St. Florian se nachází ve východní části Kaprunu, leží přímo v centru městečka a je z českou obsluhou. V létě i v zimě najdete vše, co potřebujete k vaší spokojené dovolené. Hotel prošel kompletní rekonstrukcí a je zcela nově zařízen.

Městečko Kaprun s širokou nabídkou sportovních aktivit je ideálním místem pro vaši letní dovolenou. Na své si zde přijdou milovníci turistiky, kteří mohou zdolávat nespočet dobře značených turistických tras různé náročnosti, stejně tak i vášniví cyklisté, pro které jsou zde stovky cyklotras (výletních, nejnáročnějších, včetně cest pro MTB). Přímo před naším hotelem začíná stezka do sousedního města Zell am See přes městečko Bruck, která je vhodná jak pro pěší, pro cyklisty, tak i pro vyznavače in-line bruslí. Rozmanitost terénu rovněž jistě ocení příznivci Nordic walkingu.

Pro naše hosty máme speciální nabídku: -30% sleva na green fee (2 x 18 jamkové hřiště Zell am See-Kaprun a možnost zakoupení Ski Alpin Card.

V těsné blízkosti Kaprunu se nachází jezero Zell am See, které nejvíce potěší milovníky vodních sportů, kochat se můžete i projížďkou po jezeře na některé z výletních lodí.

V celé oblasti Salzburska, kde se Kaprun nachází, najdete mnoho přírodních zajímavostí a krás, které stojí za Vaši návštěvu a jdou ruku v ruce s bohatou historií tohoto regionu. Vypravit se můžete za impozantními soutěskami, divokými vodopády, křišťálovými jezery (např. Kaprunské přehrady, Krimmelské vodopády, soutěska Sikmund Tlun Klamm a mnoho dalších), čeká vás romantická a panenská příroda a všude kolem pohoda a neopakovatelná krása hor.

Kaprun v letním období je připraven nabídnout i to nejlepší náruživým lyžařům, kteří mohou brázdit sluncem zalité svahy ledovce Kitzteinhorn.

Po náročném dni se můžete osvěžit v místním plaveckém bazénu.

A Ti, kteří by v této oáze klidu postrádali ruch velkoměsta, mohou využít bohaté nabídky obchodů s módním zbožím, ochutnat některou z místních specialit nebo se jít pobavit do některého baru.

Stravování:

Snídaně jsou podávané formou švédských stolů s nabídkou biopotravin. Hotel také nabízí bohaté menu tvořené čtyřmi chody (výběr ze 2 jídel), bar s otevřeným krbem, bohatý výběr nápojů - zejména kvalitních vín!
Hospůdka je v selském rakouském stylu se starodávnou pecí. Na objednávku lze připravit například čerstvou pečenou kachnu, případně kolena, nebo něco, co si host předem vybere.

Ubytování

V hotelu se nachází 21 zařízených pokojů.

Dvojlůžkové pokoje: jsou vybaveny sedacím koutem, sprchou/WC, vysoušeče vlasů, trezorem, radiem, SAT-TV, balkonem a minibarem

Rodinné apartmány (pro 4 osoby): 1 ložnice, 1 obývací pokoj, 1 koupela se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, trezor, rádio, SAT-TV, balkon a minibar

Sport a zábava:
- relaxace v nově zařízené sauně, infra kabině, v posilovně a soláriu (za poplatek)
- parkování přímo u hotelu + možnost parkování v garáži (za poplatek)
- internetu zdarma + wifi v lobby
- 400 m od hotelu se nachází nově otevřené lázně Tauerspa, kde najdete celou řadu bazénů, skluzavek, saunový svět

TERMÍNY UBYTOVÁNÍ JSOU MIN. NA 2 NOCI. SPECIÁLNÍ TERMÍNY JSOU NA VYŽÁDÁNÍ.

Cestovní pojištění UNIQA

Kompletní cestovní pojištění s asistenčními službami k vozidlu (pojištění pro 5 osob)

www.travsupsys.sk/download/Sazby_UNIQAasv_GE_15_2017.pdf

www.travsupsys.sk/download/UNIQA_Info_Auto.pdf

Pojištění léčebných výloh a cestovní pojištění

www.travsupsys.sk/download/Sazby_UNIQAout_GE_15_2017.pdf

Všeobecné pojistné podmínky

www.travsupsys.sk/download/UNIQA_VPP_CES17.pdf


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Slevy

 • Dítě do 4,99 let = 1,- Kč za celý pobyt

Cena zahrnuje

 • Ubytování
 • Polopenze

Cena nezahrnuje

 • Apartmán Junior Suite mezonet: 7€ za osobu a noc
 • Apartmán Family 4: 12€ za osobu a noc
 • Pokoj pro jednu osobu: 10€ za den
 • Domácí mazlíček: 5€ za den
 • Kryté garážové stání: 4€ za den
 • Pobytovou taxu
 • cestovní pojištění
 • dopravu