Hotel St. Florian se nachází ve východní části Kaprunu, leží přímo v centru městečka a je s českou obsluhou. V létě i v zimě najdete vše, co potřebujete k vaší spokojené dovolené. Hotel prošel kompletní rekonstrukcí a je zcela nově zařízen.

Hotel je vzdálený 6 km od střediska Zell am See, které leží v blízkosti jezera, na jehož zamrzlé hladině se v zimě bruslí a surfuje.

Na Schmittenhöhe jsou překrásné sjezdovky v pásmu 1400 - 2000 m n.m., za nejkrásnější, ale také nejtěžší, je považována sjezdovka Trass z vrcholu až do Zell am See o délce 6 km.

Ledovcový areál Kitzsteinhorn je vyhledávaným tréninkovým střediskem celé řady závodních týmů. Za nejkrásnější sjezdovku je považována trasa z nejvyššího bodu do dolní stanice Sonnenkarbahn dlouhá 3,5 km. Upravovaná bezpečná trať dolů do údolí neexistuje, pro návrat je nutno použít lanovky.

200 m od hotelu je lyžařský areál Maiskogl, vhodný pro rodiny s dětmi i pro pokročilé lyžaře.

Zastávka skibusu je 150 m od hotelu, v pravidelných intervalech po celý den jezdí autobusy oběma směry na Kitzsteinhorn i na Schmittenhöhe.

Pro běžkaře je v oblasti připraveno na 250 km běžeckých stop (včetně okruhu kolem jezera Zell am See), napojení na Pinzgauskou a Saalašskou síť běžeckých tras, vysokohorské trasy na Kitzsteinhornu a Schmittenhöhe a také uměle osvětlené trasy v okolí Kaprunu a Zell am See. Jedna z běžeckých stop začíná přímo přede dveřmi hotelu.

Na své si zde přijdou i milovníci vysokohorské turistiky, kterým okolní terén nabízí množství upravených a od sněhu uklizených turistických cest, rodinám s dětmi jsou k dispozici sáňkařské dráhy, jízdy na saních taženými koňmi, bruslení na zamrzlém jezeře a mnoho jiných atrakcí. Večer lze příjemně strávit v některé z restaurací nebo kaváren. 20 km od Kaprunu je lyžařské středisko Saalbach, kde platí stejný skipass.

Stravování: polopenze

Snídaně jsou podávané formou švédských stolů s nabídkou biopotravin. Hotel také nabízí bohaté menu tvořené čtyřmi chody (výběr ze 2 jídel), bar s otevřeným krbem, bohatý výběr nápojů - zejména kvalitních vín!
Hospůdka je v selském rakouském stylu se starodávnou pecí. Na objednávku lze připravit například čerstvou pečenou kachnu, případně kolena, nebo něco, co si host předem vybere.

Ubytování: hotel ***

V hotelu se nachází 21 zařízených pokojů.

Dvojlůžkové pokoje: jsou vybaveny sedacím koutem, sprchou/WC, vysoušeče vlasů, trezorem, radiem, SAT-TV, balkonem a minibarem

Rodinné apartmány (pro 4 osoby): 1 ložnice, 1 obývací pokoj, 1 koupela se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, trezor, rádio, SAT-TV, balkon a minibar

Sport a zábava:
- relaxace v nově zařízené sauně, infra kabině, v posilovně a soláriu (za poplatek)
- parkování přímo u hotelu + možnost parkování v garáži (za poplatek)
- internetu zdarma + wifi v lobby
- 400 m od hotelu se nachází nově otevřené lázně Tauerspa, kde najdete celou řadu bazénů, skluzavek, saunový svět

TERMÍNY UBYTOVÁNÍ JSOU NA MIN. NA 3 NOCI. SPECIÁLNÍ TERMÍNY JSOU NA VYŽÁDÁNÍ.

Cestovní pojištění UNIQA

Kompletní cestovní pojištění s asistenčními službami k vozidlu (pojištění pro 5 osob)

www.travsupsys.sk/download/Sazby_UNIQAasv_GE_15_2017.pdf

www.travsupsys.sk/download/UNIQA_Info_Auto.pdf

Pojištění léčebných výloh a cestovní pojištění

www.travsupsys.sk/download/Sazby_UNIQAout_GE_15_2017.pdf

Všeobecné pojistné podmínky

www.travsupsys.sk/download/UNIQA_VPP_CES17.pdf


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Slevy

  • Dítě do 4,99 let ZDARMA při dvou plně platících osobách

Cena zahrnuje

  • Ubytování
  • Polopenze

Cena nezahrnuje

  • Apartmán Junior Suite mezonet: 5€ za osobu a noc
  • Apartmán Family 4: 10€ za osobu a noc
  • Pokoj pro jednu osobu: 10€ za den
  • Domácí mazlíček: 5€ za den
  • Kryté garážové stání: 4€ za den
  • Pobytovou taxu
  • Cestovní pojištění