O nás

Jsme cestovní kancelář specializující se převážně na zážitkové aktivity, zimní sporty, letní turistiku a s tím spojené ubytování. Jsme schopni Vám zajistit hotel, penzion či apartmán v horských destinacích v Rakousku a Itálii, ale nabízíme také místa pro Váš odpočinek a relax. Pokud nenaleznete svou představu na našich webových stránkách, rádi ji pro vás připravíme na míru.
Cestovní kancelář SKIxBike, s.r.o. vznikla za účelem nabízet a připravovat zajímavá místa, sportovní aktivity a ubytování na dosah letním i zimním sportům ne jen aktivním sportovcům, ale také pro rodiny s dětmi. Celoročně nabízíme ubytování v Ramsau am Dachstein. Máme rádi hory a cestování, tím je tato práce pro nás hlavně zábavou a koníčkem, proto dokážeme nabídnout taková místa, která jsou již osvědčená a kam bychom se sami vydali.
Kromě nabídky ubytování, kterou naleznete na našich webových stránkách, připravujeme také sportovní akce (pro cyklisty – MTB a silniční trénink, výuku lyžování, snowboardingu, běžkování, školní zájezdy, firemní akce…), jsme schopni vám připravit zájezd na míru, který bude, co nejvíce odpovídat vašim představám.

Budeme se těšit na vaši přízeň a mnoho společných cest.

Tým SkiXBike,s.r.o.